DLACZEGO WARTO

Dlaczego warto

7 powodów, dla których warto kupić używane auta od AutoLinie!

Podwójna gwarancja, auto dokładnie takie, jak chciałeś i radość z przyjemnej jazdy! To najważniejsze korzyści, jakie wymieniają nasi Klienci. A co dla Ciebie będzie najważniejsze?

Ponad 15 lat na rynku!

1. Długoletnie doświadczenie na rynku – działamy od 1998 roku a jako Auto-Linie spółka cywilna niezmiennie od roku 2000 – co oznacza jedno: można nam zaufać, pomogliśmy kupić auta dziesiątkom tysięcy osób.

W 100% odpowiadamy za wszystko!

2. Za wszystkie szkody i roszczenia odpowiadamy własnym majątkiem, a nie tylko niewielkim kapitałem założycielskim, jak to jest w przypadku spółek z o.o. Dlatego należycie dbamy i o Klientów i o rozwój firmy.

Zakupy jak z salonu samochodowego

3. Dostaniesz od nas fakturę VAT-23% co da Ci pełną gwarancję prawną i rękojmię zgodną z przepisami prawa!

Tylko sprawdzone i sprawne samochody z udokumentowaną historią

4. Wszystkie sprzedawane przez nas auta są naszą własnością – nie przyjmujemy aut w komis. Dzięki temu dokładnie znamy historię każdego auta i wiemy, co się z nim działo, zanim trafiło do nas. Nie sprzedajemy aut przypadkowych i niewiadomego pochodzenia.

Szybka rejestracja – formalności skrócone do niezbędnego minimum

5.Wybierz auto a przekonasz się, jak szybko załatwisz wszystkie formalności. Każde auto jest opłacone i w pełni przygotowane do rejestracji, zwolnione z 2% opłaty skarbowej! Mamy skompletowane wszystkie niezbędne do rejestracji dokumenty, więc unikniesz stresu i stania w urzędach.

Podwójna gwarancja – w 100% bezpieczne zakupy

6. Do każdego zakupionego samochodu otrzymasz podwójną ochronę. Wszystkie nasze auta posiadają europejską gwarancję producenta. Dodatkowo, aby w pełni chronić naszych klientów udzielamy naszej gwarancji , która w razie problemów w ASO ochroni Cię przed ponoszeniem wszelkich kosztów.

Atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości

7. AutoLine od wielu lat współpracuje tylko z liderami rynku europejskiego co daje nie tylko pełną gwarancję legalności, ale pozwala również pozyskiwać auta w korzystnych cenach

POPULARNI PRODUCENCI:

Zobacz wszystkich